Poziv k neuporabi zunanjih športnih površin in igral v Občini Grosuplje

0

Zaradi vse težje epidemiološke slike v Občini Grosuplje in Sloveniji nasploh pozivamo vse občane, da ne uporabljajo zunanjih športnih površin in igral. Vse starše naprošamo, da k temu vzpodbudite svoje otroke, saj je s prijemanjem igral in naprav ter druženjem možnost prenosa okužbe velika prav na tovrstnih zbirališčih.

Najpomembnejše je samozaščitno vedenje vseh nas posameznikov. Ukrepi za zajezitev epidemije bodo uspešni le ob doslednem upoštevanju navodil pristojnih institucij.

Datum: 26. 10. 2020

OBČINA GROSUPLJE                                                                                                     ŽUPAN                                                                                                                             dr. Peter Verlič

PUSTITE KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here