Vabilo društvom k sodelovanju na prireditvi Grosuplje v jeseni

0

Pred nami so topli, sončni, poletni dnevi, da pa bo nepozaben tudi vstop v jesen, se že sedaj pripravljamo na naš tradicionalni festival GROSUPLJE V JESENI. V centru Grosupljega bo tudi letos potekal bogat kulturni in zabavni program, posebno veselo pa bo, če bodo prireditveni prostor tudi letos preplavile stojnice društev in organizacij. Vsa kulturna, športna, turistična in druga društva in organizacije – lepo povabljeni k predstavitvi – bodisi s postavitvijo stojnice ali na drug poljuben način.

Osrednji del prireditve Grosuplje v jeseni bo potekal v soboto, 14. septembra 2019, na Kolodvorski in Taborski cesti v Grosupljem. Če bi bili na prireditvi pripravljeni sodelovati, to sporočite koordinatorju prireditve Urošu Permetu na uros.perme@visitgrosuplje.si ali na 01 788 87 74, in sicer najkasneje do petka, 30. avgusta 2019 (število stojnic je omejeno).

Uroš Perme vam je na voljo tudi za vse ostale podrobnosti in morebitna vprašanja.

Turizem Grosuplje in Občina Grosuplje

PUSTITE KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here