Zamenjava ograje na pokopališču Polica se je končala

0

Pretekli teden se je na pokopališču na Polici pričela zamenjava še zadnjega dela žičnate ograje z novo kovano ograjo. Ograja je bila v zelo slabem stanju in je bila njena zamenjava z novo nujno potrebna zato se je Krajevna skupnost Polica odločila za zamenjavo le te.

Dela so se pričela prejšnji teden in sicer se je odstranila žičnata ograja, uredil teren za pripravo nove ograje ter montaža nove kovane ograje. Ograja potekala vse od mrliške vežice in do konca pokopališča.

Tako je pokopališče na Polici dobilo novo ograjo, katera bo pripomogla k zaščiti grobnih polj ter k lepšemu izgledu samega pokopališča.

Krajevna Skupnost Polica
Fotografije: Jan Einspieler, tajnik KS.

PUSTITE KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here