Florjanova maša in blagoslov novega podvozja za GVC 16/25 – PGD Polica

0

V nedeljo, 5.5.2019 je v cerkvi Sv. Jakoba na Polici pri Grosupljem potekala maša v spomin na Sv. Florjana – zavetnika gasilcev. Na Sv. maši se je zbralo večje število gasilcev in gasilk PGD Polica ter pobratenih društev. Poleg njih se je same maše udeležilo tudi večje številko krajanov in krajank Police in okolice.

Maši sta prisostvovala tudi predsednik Krajevne skupnosti Polica g. Mitja Gioahin ter tajnik g. Jan Einspieler in nekateri člani Sveta Krajevne skupnosti Polica.

Po maši ob predvidoma 10:15 uri je sledil blagoslov podvozja pred gasilskim domom na Polici. Blagoslova so se udeležili tudi vsi donatorji, ki so prispevali sredstva za nakup podvozja. Po blagoslovu je sledilo druženje ob golažu v dvorani gasilskega doma na Polici.

Krajevna skupnost Polica,

Tajništvo.

PUSTITE KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here