Brezplačni prevozi za starejše občane in občanke Občine Grosuplje iz okoliških vasi do zdravstvenega doma

0

Z mesecem marcem 2023 Občina Grosuplje v želji, da omogoči brezplačen dostop do nujnih storitev vsem starejšim občankam in občanom ter drugim ranljivejšim skupinam, predvsem iz okoliških krajev celotne občine, pričenja tudi z uvedbo brezplačnih prevozov za starejše občanke in občane do zdravstvenega doma in druge nujne prevoze. Prevozi bodo na voljo tudi mamicam z mlajšimi otroci do zdravstvenega doma.

Grosupeljčan bo s svojo storitvijo na voljo med tednom, od ponedeljka do petka, med 7. in 17. uro, pri čemer se je potrebno za prevoz naročiti najmanj dan prej. Naročanje bo potekalo 24/7, na telefonskih številkah 051 449 992 in 01 5822 555. Več

PUSTITE KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here