Zdravstveno letovanje, kolonija in samoplačniško letovanje otrok in šolarjev na debelem rtiču od 11. 7. do 19. 7. 2020 – RK Grosuplje

0

ZDRAVSTVENO LETOVANJE, KOLONIJA IN SAMOPLAČNIŠKO LETOVANJE OTROK IN ŠOLARJEV NA DEBELEM RTIČU od 11. 7. do 19. 7. 2020.

Rdeči križ Slovenije – Območno združenje Grosuplje organizira zdravstveno letovanje otrok in šolarjev od 5. do 15. leta starosti v Mladinskem zdravilišču in letovišču Debeli Rtič. Za zdravstveno letovanje morajo starši izpolniti celotno prijavnico, z otrokovim izbranim zdravnikom pa se dogovorijo glede pregleda in potrdila.

Informacije in prijave

RAZPIS ZA VODITELJE IN PEDAGOŠKEGA VODJO NA ZDRAVSTVENEM LETOVANJU IN KOLONIJI OTROK NA DEBELEM RTIČU 2020.

Rdeči križ Slovenije – Območno združenje Grosuplje na Debelem Rtiču organizira 8-dnevno zdravstveno letovanje in kolonijo otrok od 11. 7. do 19. 7. 2020. K sodelovanju vabijo prostovoljce/ke za vodenje skupin otrok in mladostnikov starih od 5 do 15 let. Kandidati morajo izpolnjevati naslednje pogoje:

📍 starost najmanj 20 let
📍 ustrezne smeri
📍 izkušnje pri delu z otroki
📍 znanje osnovnih plavalnih veščin

Prijave zbirajo preko spletne prijavnice na prijavnici ali na naslov RKS – Območno združenje Grosuplje, Taborska cesta 6, 1290 Grosuplje in preko e-pošte: grosuplje.ozrk@ozrks.si.

Dodatne informacije na tel. št 01 781 16 30 ali 051 380 351.

PUSTITE KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here