Obvestilo o izdaji položnic – UPN nalogov za najem grobnih polj na pokopališču Polica 2020

0
Najemnike grobov na pokopališču Polica obveščamo, da bodo v mesecu februarju po pošti prejeli položnice z UPN nalogom za plačilo najemnin za najem grobnih polj na pokopališču Polica za leto 2020.❗️ROK PLAČILA: do 02.04.2020.❗️
POMEMBNO:
 
Reklamacijo računov sprejemamo pisno na naslov: Polica 200, 1290 Grosuplje s pripisom “reklamacija” ali po e-pošti na naslov: ks.polica@gmail.com. Reklamacijo vložite takoj po prejetem računu oz najkasneje v roku 7. delovnih dni od prejema računa. V reklamaciji natančno obrazložite zakaj vlagate reklamacijo in priložite ustrezna dokazila (račun, dopis ipd).
 
Najemnik je dolžan najemodajalcu v roku 30-tih dni javiti vsako spremembo bivališča in drugih pomembnih podatkov, ki bi vplivali na urejanje najema.
 
Krajevna skupnost Polica,
tajništvo.
Polica, 02.02.2020.          
Fotografija osebe Krajevna skupnost Polica.

PUSTITE KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here