Obvestilo o objavljenih razpisih na spletni strani Občine Grosuplje za leto 2020

Občina Grosuplje vas obvešča, da so na spletni strani Občine  Grosuplje www.grosuplje.si pod rubriko razpisi (https://www.grosuplje.si/Razpisi) objavljeni naslednji javni razpisi in pozivi:

📌 JAVNI POZIV za zbiranje predlogov za zagotavljanje skupnih pogojev dela in koordiniranega delovanja izvajalcev na področju kulture v Občini Grosuplje za leto 2020 (Mojca Koželj)

📌 JAVNI RAZPIS za zbiranje predlogov programov in projektov izvajalcev na področju kulture v letu 2020 (Mojca Koželj)

📌 JAVNI POZIV za zbiranje predlogov za izbor kulturnih projektov na področju varstva kulturne dediščine v Občini Grosuplje v letu 2020 (Mojca Koželj)

📌 JAVNI RAZPIS za sofinanciranje programov društev in zvez v letu 2020 (Klavdija Mehle)

📌 JAVNI POZIV za sofinanciranje projektov pokroviteljstva Občine Grosuplje v letu 2020 (Klavdija Mehle)

📌 JAVNI RAZPIS za sofinanciranje počitniškega varstva otrok v letu 2020 (Klavdija Mehle)

📌 JAVNI RAZPIS za sofinanciranje delovanja programov izvajalcev na področju turizma ter urejanje turističnih točk v letu 2020 (Martina Cingerle)

📌 JAVNI RAZPIS za dodelitev sredstev za pospeševanje razvoja malega gospodarstva v Občini Grosuplje v letu 2020 (Martina Cingerle)

📌 JAVNI RAZPIS za dodelitev sredstev pomoči za ohranjanje in spodbujanje razvoja kmetijstva in podeželja v letu 2020 (Martina Cingerle)

Vir: Občina Grosuplje, 2020.