Vabilo – Dobrodelni pohod 10.000 korakov

Že drugo leto zaporedoma vas prostovoljci CSD Ljubljana, Enota Grosuplje vljudno vabijo na pohodu z naslovom 10.000 korakov, ki bo potekal 01.12.2019 s pričetkom ob 11. uri v Ljubljani – Tivoli City Park.

Naredite nekaj zase in za dobro drugih. Omogočite vašim otrokom, da skupaj z vami pomagajo tistim, ki to resnično potrebujejo.

Skupina predanih prostovoljcev in prostovoljk, deluje v preventivnem programu, Delo z otroki in mladostniki v okviru CSD Ljubljana, Enota Grosuplje v obsegu treh občin:
Občina Ivančna GoricaObčina Dobrepolje in Občina Grosuplje.

VABIMO VAS NA DOBRODELNI POHOD 10.000 KORAKOV ZA VAS IN ZA VSE NAS, DNE 01.12.2019 s pričetkom ob 11:00 uri, Tivoli City Park – Mini Cafe Golf

Zbirali bomo po 3,00€ na osebo. Amway Slovenija bo na koncu zbrani znesek vseh udeležencev podvojil. Vsi udeleženci dobrodelnega pohoda prejmejo tudi trak iz flisa z logotipom XS.

Zaželeno je tudi, da objavo delite, da doseže čim večje število ljudi – HVALA!

🌸 Hvala, kar pomagate! 🌸