Izdaja soli za prebivalce občine Grosuplje

Prebivalce občine Grosuplje obveščamo, da lahko prevzamejo sol za posipanje poledenelih javnih površin pred njihovimi stanovanjskimi objekti.

Vsako gospodinjstvo lahko brez plačila prevzame do 15 kg soli na zimsko sezono, prevzemnik se mora izkazati z osebnim dokumentom. Večstanovanjskim stavbam pripada do 30 kg soli za posamezni vhod, prevzemnik soli za tovrstne stavbe je upravnik oziroma od njega pooblaščena oseba.

Sol se bo izdajala v sprejemnici Javnega komunalnega podjetja Grosuplje, Cesta na Krko 7, vsak delovni dan med 6.30 in 9 uro. Sol je pakirana v plastične vreče, kljub temu morajo prevzemniki poskrbeti za ustrezno transportno posodo.

Rezultat iskanja slik za posipanje soliVir: Javno komunalno podjetje Grosuplje, 2018.