Javni poziv k zbiranju predlogov, glede upravljanja objektov stare OŠ na Polici

0

JAVNI POZIV K ZBIRANJU PREDLOGOV, GLEDE UPRAVLJANJA OBJEKTOV STARE OŠ NA POLICI

 

Polica, 26.11.2018

 

Krajevna skupnost Polica, objavlja Javni poziv zbiranja predlogov, glede upravljanja objektov stare OŠ na Polici.

 

Krajevna skupnost Polica poziva vse zainteresirane, da na elektronski naslov: ks.polica@gmail.com oziroma pisno na naslov: Krajevna skupnost Polica, Polica 200, 1290 Grosuplje, pošljejo konkretne predloge glede uporabe starih objektov OŠ na Polici.

Glede na to, da je POŠ Polica dobila nove, sodobne prostore na novi lokaciji, stara objekta pa sta sedaj prazna z izjemo stanovanja nad šolo, se je Krajevna skupnost Polica odločila, da prične postopek zbiranja predlogov.

Možnosti uporabe objektov so zelo različne. Med drugim, bi objekte lahko uporabljala različna lokalna društva, organizacije, organizirane skupine ipd. Ker pa želimo, da pri tej pomembni odločitvi sodeluje čim večje število ljudi smo se odločili, da objavimo javni poziv.

Začetek zbiranja predlogov: 26.11.2018, od 18. ure naprej.

Konec zbiranja predlogov: 26.12.2018, do 00:00 ure.

Dodatne informacije lahko dobite na telefonski številki: 05 903 02 47 (tajništvo) ali po elektorski pošti na naslov: ks.polica@gmail.com.

 

Objavljeno:                                                                   KRAJEVNA SKUPNOST POLICA

  • Oglasna deska OŠ Polica                                                                             Predsednik
  • Spletna stran KS Polica (https://ks-polica.si/)                                  g. Mitja Gioahin I.r.