Razdeljevanje hrane v KS Polica – SARS-CoV-2. COVID-19

0

Krajevna skupnost Polica se krajevni organizaciji RK Polica, PGD Polica, mladim iz mladinske skupine župnije Polica in vse ostalim, ki ste in boste še naprej pomagali pri razdeljevanju hrane in drugih potrebščin iskreno zahvaljuje.

Krajevna skupnost Polica stalno spremlja stanje v državi in v naši občini v povezavi z virusom.

Nov Korona virus so poimenovali SARS-CoV-2. COVID-19 je novo poimenovanje za bolezen, ki jo virus SARS-CoV-2 povzroča.

ZNAKI BOLEZNI SO:
📌 vročina,
📌 kašelj,
📌 občutek pomanjkanja zraka – oteženo dihanje, kar je običajno tudi za pljučnico.

Občina Grosuplje z željo po čim boljši informiranosti javnosti, vsa obvestila povezana s koronavirusom objavlja na enem mestu. DEŽURNA TELEFONSKA ŠTEVILKA občinskega Štaba civilne zaščite Občine Grosuplje je 040/379-784.

Prijava na e-obvestila občine (sms sporočila in e-pošta) je mogoča na naslednji povezavi: https://www.grosuplje.si/einforming.

Hvala, ker pomagate!

 

PUSTITE KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here