Poziv Upravne enote Grosuplje vsem nosilcem kmetijskih gospodarstev (Preprečevanje okužbe s KORONAVIRUSOM)

0

Zaradi preprečevanja okužb dihal, v povezavi s pojavom Koronavirusa je Upravna enota Grosuplje sprejela sledeči ukrep.

Nosilce kmetijskih gospodarstev pozivamo, da se za urejanje podatkov v Registru kmetijskih gospodarstev dosledno naročajo po telefonu, s čemer želimo preprečiti čakanje na hodnikih in s tem širjenje okužb.

Telefonske številke za naročanje: 

– 01 7810 931 (Štefan Zver)
– 01 7810 926 (Simona Smrekar)
– 01 7810 914 (Simona Kastelic)

Nenaročenih nosilcev upravni organ ne bo sprejel v obravnavo. Že naročene nosilce, ki kažejo znake prehladnih – gripoznih obolenj pozivamo, da se za obisk na Upravni enoti telefonsko prenaročijo, sicer ne bodo sprejeti v obravnavo.

Ta ukrep stopi v veljavo takoj. Stranke prosimo za razumevanje in dosledno spoštovanje navodil.

mag. Lorena Goričan
načelnica UE       

PUSTITE KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here