POVABILO k oddaji predlogov, želja, opažanj in mnenja s področja delovanja KS Polica

0

Spoštovani!

Še malo pa bomo zakorakali v novo leto 2020.

V letošnjem letu smo izvedli, kar nekaj projektov in akcij tudi z Vašo pomočjo zato Vas tudi sedaj prosimo, da nam pošljete vaše predloge, želje, opažanja in mnenja s področja delovanja KS.

Pridržujemo si pravico, da ne objavljamo in ne odgovarjamo na vprašanja, ki vzpodbujajo nestrpnost, niso povezana z našim poslovanjem, so nekonstruktivna ali iz katerega koli drugega razloga niso primerna za objavo.

Rok za oddajo pisnih in elektronskih predlogov je: 12.01.2020.
📌 E-pošta: ks.polica@gmail.com
📌 Pisno na naslov: Polica 200, 1290 Grosuplje

Predlogi in pobude so namenjene posredovanju informacij k vsebinsko odgovornim subjektom. Za Krajevno skupnost ne predstavljajo obveze ali dolžnosti reševanja. Prijava nepravilnosti predstavlja zgolj informacijo in ne vloge po Zakonu o splošnem upravnem postopku (ZUP).

OPOMBA: če je vprašanje poslano po pošti (priporočeno), se šteje, da je pravočasna, če je oddana na pošto priporočeno, in sicer najkasneje zadnji dan roka za prijavo (v primeru, da gre za določeno predmetno zadevo, ki je pogojena z zakonskim rokom oddaje).

Zahvaljujemo se Vam za sodelovanje!

Krajevna skupnost Polica,
Tajništvo.

PUSTITE KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here