Nove pridobitve na Polici

0

Pred dnevi smo pri INFO točki na Polici postavili novo klopco, ki bo namenjena vsem, ki se bodo želeli odpočiti ali pa v miru preživeti nekaj trenutkov ob pogledu na našo informativno tablo, kjer je mogoč pregled nad celotnim krajem. Obiskovalcu omogoča celovit pregled nad našo KS.

Ob vsem tem pa ne gre pozabiti tudi na varovanje okolja in skrb za naše in vaše čisto okolje zato smo poleg klopce namestili še odlagalne površine – smetnjak. ♻️

Delamo dobro še naprej. Kmalu boste lahko opazili še nekatere novosti ob avtobusnih postajališčih na relaciji Grosuplje – Polica. Prizadevamo si, da bi čim več posameznikov koristilo javni prevoz ter si med seboj pomagali na način, da bi ob postajališčih na katerih se v kratkem obetajo nove informativne table v kolikor kdo potrebuje prevoz le tega tudi ponudili.

Krajevna skupnost Polica,
Tajništvo.

Fotografije: ©️ Krajevna skupnost Polica, 2019.

PUSTITE KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here