Poziv k zbiranju predlogov, glede vožnje avtobusa na relaciji Polica – Grosuplje / Grosuplje – Polica med časom šole

0

Spoštovani,

Krajevna skupnost Polica, prosi vse zainteresirane krajane in krajanke, kateri uporabljajo redne linije javnega prevoza (LPP) med delavniki ali bi med časom 6:30 uro zjutraj in 15:10 uro popoldan, to linijo avtobusa uporabljali tudi med časom šole.

6:30 – Iz Police proti Grosuplju

15:10 – Iz Grosuplja proti PoliciRelated image

POMNI: Svoje predloge, glede tega sporočite čim prej na elektronski naslov: ks.polica@gmail.com s pripisom: PREDLOG ZA JP POLICA-GROSUPLJE. V predlog navedite katera ura vam bolj ustreza (lahko tudi obe navedene ure).

Za dodatne informacije se lahko obrnete neposredno na gospo Katjo Pajenk Ličen, podpredsednico sveta KS Polica. Dosegljiva na telefonsko številko (samo za te namene): 031 329 926 ali pišete na elektronski naslov: ks.polica@gmail.com s pripisom: PREDLOG ZA JP POLICA-GROSUPLJE – VPRAŠANJE.

Zaključek zbiranja predlogov: Nedelja, 22.09.2019, 00:00 ure!

Hvala za sodelovanje,

Krajevna skupnost Polica,

Polica, 11.09.2019                                                                                        Tajništvo.

 

PUSTITE KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here