Podelitev priznanj krvodajalcem jubilantom iz občine Grosuplje

0

“Človek se samo zato rodi, da drugemu kaj dobrega stori”.

Krvodajalcem jubilantom iz Občine Grosuplje smo se v četrtek, 4. aprila 2019 zahvalili na srečanju v Gostišču Krpan v Grosupljem. Špela Hočevar, ki je povezovala kulturni program, je tudi promotorka krvodajalstva med mladimi. Predstavila nam je Klub 25 in Klub 100 kapljic. Z glasbo sta srečanje obogatila Urška Forštnarič in Samo Udovč – Via musica. Priznanja je podeljeval predsednik RKS – Območnega združenja Grosuplje Franc Horvat, ki se je krvodajalcem tudi iskreno zahvalil za darovanje krvi, s katero rešujejo življenja in vračajo zdravje neznanim bolnikom in ponesrečencem.

Najvišje priznanje je prejel Anton Laknar za 90-krat darovano kri. Vsi prisotni slavljenci so skupaj kri darovali kar 730-krat. To pa je dosežek, za katerega smo hvaležni in ponosni!

Sekretarka RKS – OZ Grosuplje
ga. Anica Smrekar

Fotografija osebe Rdeči križ Grosuplje.

PUSTITE KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here