Občina Grosuplje objavlja Razpis o priznanjih Občine Grosuplje za leto 2019

0

Na podlagi 18. člena Statuta Občine Grosuplje (Uradni list RS, št. 65/17) in 8. člena Odloka o priznanjih Občine Grosuplje (Uradni list RS, št. 22/16) objavljamo RAZPIS o priznanjih Občine Grosuplje za leto 2019.

Priznanja se podeljujejo najzaslužnejšim posameznikom, podjetjem, zavodom, društvom in drugim organizacijam za uspehe in dosežke, ki imajo trajen pomen za razvoj, ugled in promocijo občine na javnem, kulturnem, gospodarskem, družbenem, znanstvenem, vzgojno-izobraževalnem, kulturnem ter drugih področjih.

Podeljuje se naslednja priznanja:

  • PRIZNANJE OBČINE GROSUPLJE Z ZLATIM ZNAKOM OBČINE GROSUPLJE,
  • PRIZNANJE OBČINE GROSUPLJE S SREBRNIM ZNAKOM OBČINE GROSUPLJE,
  • PRIZNANJE OBČINE GROSUPLJE Z BRONASTIM ZNAKOM OBČINE GROSUPLJE.

Več o RAZPISIH, NATEČAJIH, NAMERAH…

PUSTITE KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here