Dobrodelni pohod 10000 korakov

VABILO

Naredite nekaj zase in za dobro drugih. Omogočite vašim otrokom, da skupaj z vami pomagajo tistim, ki to potrebujejo.

Skupina prostovoljcev deluje v preventivnem programu, delo z otroki in mladostniki, pod vodstvom CSD Grosuplje in mentorstvom mag. B. v obsegu treh občin, Ivančna GoricaDobrepolje in Grosuplje.

VABIMO VAS NA DOBRODELNI POHOD 10000 KORAKOV
ZA VAS IN ZA NAS, DNE: 1. 12. 2018, start ob 11 uri, Tivoli City Park.

Prispevali bomo 2€ po osebi. Vsi udeleženci dobrodelnega pohoda prejmejo. nahrbtnik z XS PowerDrink logom.

Fotografija osebe XS PowerDrink.

Organizator dobrodelnega pohoda je podjetje Amway, ki bo zbrana sredstva udeležencev PODVOJIL in v celoti nakazal CSD Grosuplje za namen preventivnega programa dela z otroki in mladostniki, ki ga pripravljajo in izvajajo prostovoljci CSD Grosuplje. Prostovoljno delo zajema nudenje učne pomoči, sodelovanje pri organizaciji in izvedbi ustvarjalnih delavnic za otroke in mladostnike, organizacijo in udeležbo na taborih za otroke in mladostnike, ki so organizirani v okviru preventivnega programa »Prostovoljno delo z otroki in mladostniki«. Prostovoljno delo se izvaja v prostorih CSD Grosuplje, izjemoma tudi v knjižnicah in osnovnih šolah, na področju občin Grosuplje, Ivančna Gorica in Dobrepolje, glede na potrebe in dogovor z zakonitimi zastopniki uporabnikov, oziroma uporabnikov.

Pričakujemo vas. Več nas bo, podvojena bo donacija.

S svojo udeležbo lahko mnogim mladostnikom v stiski, narišete nasmeh na obraz.

Objava: Marica Kovačič.