Krožišče Pod gozdom dobilo novo podobo

Krožišče Pod gozdom je le eno izmed obremenjenih križišč v občini Grosuplje, ki so ga preuredili v pretočno krožišče, s tem pa močno izboljšali prometno varnost. Poseben pečat mestu Grosuplje dodaja nov kip, ki ga meščanom podarja gospod Lado Kastelec iz podjetja Avtotransporti Kastelec.

Dne 23.5.2017 so otvorili novo krožišče Pod gozdom in prebivalcem Grosuplja in mestu samem dali nov pečat. Slovesnemu dogodku so prisostvovali župan občine Grosuplje dr. Peter Verlič, direktor občinske uprave mag. Dušan Hočevar s soprogo mag. Janjo Garvas Hočevar, direktor Direkcije RS za infrastrukturo Damir Topolko s sodelavcem Pavletom Hevkom ter Lado in Jaka Kastelec iz družinskega podjetja Avtotransporti Kastelec. Dogodka so se prav tako udeležili občinski svetnice in svetniki, predsednice in predsedniki krajevnih skupnosti ter grosupeljski župnik in dekan Janez Šket. S svojo prisotnostjo pa so nas počastili tudi župani naših sosednjih občin, župan občine Škofljica Ivan Jordan, župan občine Ivančna Gorica Dušan Strnad skupaj s podžupanom Tomažem Smoletom in župan občine Velike Lašče Anton Zakrajšek.

Fotografije: Fundacija Drevored, 2017.

Svečana otvoritev krožišča v Grosupljem – video.