2. srečanje društva Oldtimer Grosuplje

0
OLDTIMER GROSUPLJE, ki bo v soboto, 2. 6. 2018, ob 10. uri,
na Peči 13, Grosuplje, (Turistična kmetija Gioahin).
 
Društvo starodobnih vozil in motorjev Oldtimer Grosuplje prireja 2. vseslovensko srečanje ljubiteljev starodobnih vozil, z blagoslovom društva ter starodobnikov, kot tudi njihovih lastnikov.
 
Zbiranje udeležencev prireditve in prijav na dan prireditve, se bo pričelo ob 9. uri, z zaključkom ob 10. uri, ko bo začetek blagoslova, ki ga bosta darovala domači župnik Jože Plut in župnik Slavko Judež, oba velika ljubitelja tovrstnih vozil.
 
Po blagoslovu je za vse zainteresirane predvidena panoramska vožnja, s povratkom na začetno lokacijo okoli 13. ure. Nato sledi pogostitev ter veselo druženje udeležencev in obiskovalcev. Med programom nas bo nagovoril župan občine Grosuplje dr. Peter Verlič.
 
Vsak udeleženec s plačano kotizacijo prejme spominsko majico ter bon za kavo, hrano in pijačo.
 
Predhodne prijave sprejemajo do 31. 5. 2018 tudi preko interneta: http://www.oldtimer-grosuplje.si in e-pošte: kontakt@oldtimer-grosuplje.si.
 
Vabljeni tudi na našo spletno stran, kjer si lahko ogledate nekaj lanskih foto utrinkov s prireditve.
 
Vljudno vabljeni!